در اینستاگرام هم ما ایرانییم!

اینستا وسیله ای شده که مردم عکسها و نقطه نظراتشان را برای همه و یا دوستان خود به اشتراک بگذرانند و تعدادی از جوانان و نوجوانان ساعتها مشغول این نرم افزارند و از آن لذت میبرند. در این میان افرادی شاخصتر شده و صدها  و هزاران نفر فالور دارند و تریبون قویتری از بقیه را برای آنچه نمایش میدهند بدست گرفته اند. در کنار این موضوع ، مشاغل زیادی ایجاد شده که فالور افزایش میدهند و یا با کمک کسانیکه بیننده بیشتری دارند ، کالاهای خود را تبلیغ کنند، و یا حتی واسطه شده پیجهارا خرید و فروش میکنند و هرپیجی هم بسته به تعداد فالور قیمتی دارد 20k , 50k ,200k قیمت متفاوت.

              

در این کنار هک کردن پیج و بازگردوندن اونهم بازار خاص خودشو داره. با خرید و فروش پیج هم که عکس بالای پیج عوض میشه و اونی که تا دیروز عکسای دختر جذابی رو میدیده و لایک میکرده ، امروز میبینه فالور کسیه که تا حالا ندیدش و تعجب میکنه کی اینو فالو کرده! همین موضوع پیج فروشی باعث شده که گروهی خط تولید باز کردندو همزمان در حال ارتقا دهها پیجند. حال از آنجاییکه ما ایرانییم و نمیشه تو کارمون کلک و تقلب و سواستفاده از دیگران نداشته باشیم، دختره با صدتا اسم مختلف یک عکسو بخورد ملت میده و لایک میگیره. و وقتی شما هم فالور قابل توجهی داشته باشین ، ده تا عکس بین پستاتون براتون میاد که یکجورند. اولی رو لایک میکنی، بعد دومی و حتی سومی! بعد فک میکنی که این دختره رو میشناسیش و یک جایی تو محل یا محل کار دیدی، آخه خیلی آشناس!!! عکس چهارمو که لایک میکنی حس میکنی که نه! آلزایمر نداری ، همی الان این عکسو لایک کردی، اگه وقتشو داشته باشی ، برمیگردی و میبینی ، این خانم خوشگله که همیشه دعا میکردی ، با این همه زیبایی کسی بش تجاوز نکنه، بهت تجاوز کرده!!! و تا حالا چارتا لایک ازت گرفته اونم بعنف!!! به عکس خوشگلش میبخشیشو جلوتر که میری میبینی عکس پنجم و ششمو…. دهمی هم منتظرته. اوناییشون که عجولترن عکس همه پیجاشونو همزمان میزارن و اینجوریه که دستشون رو میشه و اونایی که با سیاست ترن طوری با فاصله عکسا رو میذارن که احتمال این مچ گیری کمتر میشه. ولی الان دیگه واقعا دارن رو اعصاب میرن . این دختره با عکس طاق بستانش رو تا حالا صد بار من دیدم و فک کنم یک ده باری هم لایک کردم

ما مردم ، همیشه از اینکه دیگران حقمونو خوردن یا کلامونو ورداشتن ، دادمون به آسمونه و دنبال فقط امام زمانیم که بیادو بدادمون برسه ولی همین مای مظلوم، تو هر شرایط و طبقه و موقعیتی که باشیم، زن و مرد و دختر و پسر و کوچیک و بزرگم نداره، به اسم زرنگی و هوش هر کاری رو با بقیه میکنیم و اصلنم احساس بدی حاکی از عمل زشت بهمون دست نمیده و هنوزم معتقدیم که بقیه چقدر بدند و اگه همه عین ما یبودند، دنیا گلستون میشد!!!

این خانومو نگا کنین ، ماشالله کلی هم سن داره ولی قدرت خدا هنوز عکساش مورد توجهند و با همین عکسش احتمالا ازتون هف هشت تا لایک گرفته و شما هم گفتین اشکال نداره جای مادرمونه.

                     

                            

                                                       

این دختره شیطون همینطور

                                   

و اینا!!!

                     

                  

                            

واین خانم پرستارم که بیچاره مون کرده با این تریپ کاریش!!!

                     

اینم لابد صد بار دیدین

              

یک نکته جذاب دیگه اینه که اونایی که فالور زیادی دارند. دیگه حوصله من و شما رو ندارن. همینکه هر روز عکساشونو لایک میکنیین و اگه دستور داده باشند، واسشون کامنتم میذارین!!! واسشون بسه و یه جوری تلاش میکنن از شرتون خلاص بشن و اصلا حالش به اینه که طرف یک میلیون فالور داشته باشه ولی خودش فالور کسی نباشه، بنابراین شب شما رو فالو میکنن ، دو تا عکستونم لایک میکنن ، یک کمم قربونصدقه تون میشن و وقتی شما هم گول خوردینو فالورشون شدین، یواشکی نصف شب آنفالوتون میکنن و خلاص ، میرن سراغ بعدیا. یه عده هم که خیلی اینجوری گول خوردن رفتن سراغ نرم افزار آنفالویاب ، که زود بفهمن!!!

           

جالب ترش اینه که اینایی که ای پیجای پرطرفدارو میسازن ، با اون عکسایی که بالاش میذارن ، یک دختر خیلی خوشگل یا پسر جذاب-تو خیلی از موارد صاحب پیج و صاحب عکس متفاوته!!- وقتی که کسی رو فالو میکنن و دو تاعکسشو لایک میزنن، طرف فک میکنه که این الان عاشقش شده ، یا فردا پس فردا میاد خواستگاریش اگه پسر باشه، و یا اینکه با کم رویی دخترانه یجوری به مرده میفهمونه که دوسشداره و منتظر مامانته واسه خواستگاری!

سعدی نام آذر 96

SADINAM.COM         آدرس سایت

YOUROFICE@ تلگرام                                  

INFO@SADINAM.COM        ایمیل